Lipinki pokonane!

Granica podejmowała u siebie Lipinki. W sparingu przegraliśmy z nimi 6:5 na własne życzenie ponieważ prowadziliśmy 4:0 i opuściliśmy sobie. Ale w meczu od początku było widać kto był lepszy. Granica zepchała do obrony Lipinki i w 20min. indywidualną akcją popisał się Daniel Starczewski i mocnym strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza gości!
Granica próbowała jeszcze przed przerwą strzelić jeszcze jedną bramkę ale wynik się nie zmienił i do przerwy wynik 1:0 dla gospodarzy!

Po przerwie znowu Granica zaatakowała co przyniosło skutek w 55min. Daniel Starczewski minął obrońcę Lipinek który sfaulował go w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Karnego pewnie wykorzystał kapitan Mirosław Kruk! Granica 2:0 Lipinki! Lipinki nie odpuszczały i starały się zdobyć bramkę kontaktową. W 76min. im się udało. Choć spory udział przy golu miał nasz bramkarz który pomógł piłce wpaść do siatki. Zaczęła się straszna nerwówka. W 95min Paweł Zamasz napastnik Lipinek uderzył z woleja w poprzeczkę! po tym strzale sędzia zakończył spotkanie! Granica umocniła się na 3 pozycji i traci tylko 3pkt do pierwszego Huragana Lubomyśl który sensacyjnie przegrał w Łęknicy 5:3!